Jakie dywaniki samochodowe wybrać na zimę? 0
Jakie dywaniki samochodowe wybrać na zimę?

Jakie dywaniki samochodowe wybrać na zimę?

Czystość w samochodzie to bardzo ważna rzecz – w końcu nikt z nas nie lubi podróżować w brudzie. Dywaniki samochodowe pomagają nam otrzymać porządek wewnątrz kabiny pasażerskiej. Jednak jakie dywaniki do auta będą najlepsze zimą?

Rodzaje dywaników samochodowych

Na rynku dostępne są dwa główne rodzaje dywaników samochodowych do Opla:

- welurowe dywaniki samochodowe – które lepiej się prezentują, mogą mieć obszycie z kolorowej nitki, ale niestety szybko chłoną wodę i bardzo długo schną.

- gumowe dywaniki samochodowe – wykonane z tworzywa sztucznego, które skutecznie ochronią podłogę naszego samochodu przed błotem, wodą czy śniegiem.

Jakie dywaniki samochodowe wybrać na zimę?

Zdecydowanie zalecamy wybór oryginalnych gumowych dywaników samochodowych do Opla. Nie tylko skutecznie ochronią podłogę samochodu przed brudem, ale będą również dużo łatwiejsze w czyszczeniu. Wystarczy na stacji myjącej przypiąć je specjalnymi chwytakami, przepłukać wodą i poczekać, aż ścieknie. Całość trwa nie dłużej niż 5 minut i możemy dalej ruszać w trasę z czystymi gumowymi dywanikami!

Dlaczego wybrać oryginalne gumowe dywaniki do Opla?

Przede wszystkim oryginalne gumowe dywaniki samochodowe będą cechowały się idealnym dopasowaniem. To dywaniki samochodowe produkowane przez producenta samochodów marki Opel. Dodatkowo cechują się również lepszą jakością co bezpośrednio przekłada się na ich żywotność.

Oryginalne dywaniki gumowe Opel

Oryginalne dywaniki samochodowe wykonane są z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym i posiadają wytłuczenie z nazwą modelu Opla np. Astra, Corsa czy Insignia. Dodatkowo posiadają głębokie wytłoczenia oraz podniesione krawędzie co jeszcze bardziej chroni podłogę naszego samochodu. W komplecie zawsze otrzymujemy 4 oryginalne gumowe dywaniki, które posiadają standardowy, antypoślizgowy system mocowań do samochodów marki Opel.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl