Jak dopasować części do Opla?

Jeżeli mają Państwo problem z doborem części do swojego Opla i nie mają Państwo pewności czy dana część będzie pasować - chętnie pomożemy przedstawiając dwa sposoby doboru części:

Dobór części po numerze VIN

Dobierając części do Państwa samochodu musimy zacząć od ustalenia podstawowych informacji. Wszystkie te informacje znajdują się w dowodzie rejestracyjnym samochodu Opel pod numerem nadwozia VIN. Numer nadwozia VIN to 17-znakowy numer zawierający informacje określające model, rodzaj silnika, typ nadwozia i rok produkcji. Nasz wykwalifikowany doradca ds. części pomoże w doborze akcesoriów oraz części za pomocą numeru VIN. Dzięki nr VIN mamy możliwość prawidłowego odszukania potrzebnej części.

Dobór części po numerze VIN


Dobór po numerze części

Jeżeli istnieje taka możliwość, że posiadacie Państwo fizycznie zużytą część z samochodu Opel, a macie zamiar zakupić nową, warto spisać wszystkie oznaczenia znajdujące się na zużytej części. Na oryginalnej części Opel, montowanej fabrycznie występuje numer części, który wpisany do naszej zaawansowanej wyszukiwarki części pozwoli odszukać potrzebną część w naszym sklepie.

Dobór części po numerze części

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl