Części blacharskie Citroen C5 Aircross

Części blacharskie w Citroen C5 Aircross to zewnętrza część karoserii samochodu. Od kształtu części blacharskich zależy wygląd samochodu. To one nadają kształt sylwetce auta. To one są odpowiednio wyprofilowane oraz upiększone za pomocą przetłoczeń i listew ozdobnych.
Części blacharskie mają także na celu wzmocnienie karoserii samochodu i pochłanianie energii zderzenia, w razie zaistnienia wypadku. Części blacharskie Citroena C5 Aircross są pokryte z zewnątrz trzema warstwami lakieru (podkład, lakier właściwy oraz lakier bezbarwny).

Wśród części blacharskich znajdziemy między innymi: drzwi boczne, maskę przednią, maskę tylną (albo tylną klapę w kombi), poszycie boczne, lusterka boczne, wlew paliwa, dach, zderzaki, progi i błotniki.

Czytaj dalej

Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kiedy wymienić części blacharskie w Citroenie C5 Aircross?

Części blacharskie w samochodach marki Citroen ulegają uszkodzeniom w razie wypadku albo na skutek ataków korozji. Czasami może też dojść do uszkodzeń mechanicznych, np. wyrwania zawiasów drzwi lub maski, albo urwania lusterek, w skrajnych przypadkach.

Naprawy elementów blacharskich, które zostały uszkodzone mechanicznie w trakcie wypadku lub kolizji są często nieopłacalne. Uszkodzenia są tak duże, że koszt naprawy jest bardzo wysoki, albo naprawa nie jest w stanie przywrócić właściwego wyglądu i pełnej sprawności części.
Ataki korozji również mogą być na tyle silne, że naprawa części blacharskich może być nieopłacalna lub niemożliwa. Często atakom korozji ulegają progi, maski i dolna część drzwi.

Części blacharskie Citroen C5 Aircross w sklepie DoOpla.pl

W sklepie internetowym DoOpla.pl znajdziesz części blacharskie do Citroenów, w najlepszej cenie na rynku. Sklep oferuje części blacharskie Citroen C5 Aircross do wszystkich modeli: nowych i starszych, osobowych i użytkowych.

Części blacharskie Citroen C5 Aircross znajdziesz wygodnie dzięki wyszukiwarce na stronie sklepu DoOpla.pl. Możesz mieć pewność, że są to części wysokiej jakości i na pewno będą pasować. Jeśli produkt nie jest dostępny na sklepie, wystarczy wysłać nam numer VIN swojego samochodu na info@doopla.pl, abyśmy wycenili i zamówili konkretną część lub akcesorium.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl