Części blacharskie Citroen C4

Części blacharskie w Citroen C4 to zewnętrza część karoserii samochodu. Od kształtu części blacharskich zależy wygląd samochodu. To one nadają kształt sylwetce auta. To one są odpowiednio wyprofilowane oraz upiększone za pomocą przetłoczeń i listew ozdobnych.
Części blacharskie mają także na celu wzmocnienie karoserii samochodu i pochłanianie energii zderzenia, w razie zaistnienia wypadku. Części blacharskie Citroena C4 są pokryte z zewnątrz trzema warstwami lakieru (podkład, lakier właściwy oraz lakier bezbarwny).

Wśród części blacharskich znajdziemy między innymi: drzwi boczne, maskę przednią, maskę tylną (albo tylną klapę w kombi), poszycie boczne, lusterka boczne, wlew paliwa, dach, zderzaki, progi i błotniki.

Czytaj dalej

Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kiedy wymienić części blacharskie w Citroenie C4?

Części blacharskie w samochodach marki Citroen ulegają uszkodzeniom w razie wypadku albo na skutek ataków korozji. Czasami może też dojść do uszkodzeń mechanicznych, np. wyrwania zawiasów drzwi lub maski, albo urwania lusterek, w skrajnych przypadkach.

Naprawy elementów blacharskich, które zostały uszkodzone mechanicznie w trakcie wypadku lub kolizji są często nieopłacalne. Uszkodzenia są tak duże, że koszt naprawy jest bardzo wysoki, albo naprawa nie jest w stanie przywrócić właściwego wyglądu i pełnej sprawności części.
Ataki korozji również mogą być na tyle silne, że naprawa części blacharskich może być nieopłacalna lub niemożliwa. Często atakom korozji ulegają progi, maski i dolna część drzwi.

Części blacharskie Citroen C4 w sklepie DoOpla.pl

W sklepie internetowym DoOpla.pl znajdziesz części blacharskie do Citroenów, w najlepszej cenie na rynku. Sklep oferuje części blacharskie Citroen C4 do wszystkich modeli: nowych i starszych, osobowych i użytkowych.

Części blacharskie Citroen C4 znajdziesz wygodnie dzięki wyszukiwarce na stronie sklepu DoOpla.pl. Możesz mieć pewność, że są to części wysokiej jakości i na pewno będą pasować. Jeśli produkt nie jest dostępny na sklepie, wystarczy wysłać nam numer VIN swojego samochodu na info@doopla.pl, abyśmy wycenili i zamówili konkretną część lub akcesorium.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl