Wycieraczki i spryskiwacze Peugeot 3008 (od 2016)

Poszukujesz wysokiej jakości wycieraczki szyby do Peugeota 3008? Zapoznaj się z szeroką ofertą naszego sklepu. Znajdziesz tutaj wyłącznie nowe i oryginalne elementy do samochodów marki Peugeot, dostępne w atrakcyjnych cenach.

Czytaj dalej

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
nakładka ramienia wycieraczki szyby tył peugeot 5008 od 2017r. ; 3008 od 2016r.
Nowa oryginalna zaślepka śruby ramienia wycieraczki szyby tył...
nakładka ramienia wycieraczki szyby tył peugeot 5008 od 2017r. ; 3008 od 2016r.
Cena:
29,74 zł
szt.
pióro wycieraczki szyby tył peugeot 308 SW ; 3008 od 2016
Nowe oryginalne pióro wycieraczki szyby tył do samochodu Peugeot...
pióro wycieraczki szyby tył peugeot 308 SW ; 3008 od 2016
Cena:
77,65 zł
szt.
ramię wycieraczki szyby tył peugeot 3008 od 2016r.
Nowe oryginalne ramię wycieraczki szyby tył do samochodu Peugeot...
ramię wycieraczki szyby tył peugeot 3008 od 2016r.
Cena:
276,01 zł
szt.

 

Pióra wycieraczek do Peugeota 3008

Każdy kierowca powinien pamiętać o regularnej wymianie piór wycieraczek w swoim Peugeocie 3008. Jest to kwestia niezwykle ważna, gdyż decyduje w dużym stopniu o właściwej widoczności drogi podczas jazdy samochodem. Oczywiste wskazanie na konieczność wymiany ma miejsce, gdy na szybie zaczną pojawiać się smugi ograniczające kierowcy widoczność lub gdy słyszalne będzie nieprzyjemne dla ucha skrzypienie. Ponadto na wycieraczkach mogą się pojawić oznaki rdzy – to również znak, że już czas na zakup nowych wycieraczek. Posiadając odpowiednią wiedzę i doświadczenie, wycieraczki można zakupić w naszym sklepie motoryzacyjnym i wymienić samodzielnie. Można również udać się z tym zadaniem do serwisu.

Ramię wycieraczki Peugeot 3008 - przód i tył

Pióra wycieraczek wymieniamy cyklicznie, a szczególnie po okresie zimowym - wtedy mogą się zużywać bardzo intensywnie. Natomiast mechanizm wycieraczki - czyli ramię, wtedy, gdy ulega awarii. Może się na przykład zdarzyć, że wycieraczka się odegnie (częsta przypadłość automatycznych myjni samochodowych), kiedy wystąpi na niej korozja, czy ulegnie uszkodzeniu mocowanie ramienia do silnika mechanizmu. Wymiana ramienia wycieraczki wymaga dokładniejszego sprawdzenia odpowiedniego modelu i dopasowania do wersji pojazdu. W ofercie naszego sklepu mamy na stanie dopasowane ramiona wycieraczek do wielu modeli Peugeota 3008 - zapraszamy do skorzystania z oferty.

Jak dbać o wycieraczki w Peugeotach 3008?

Przede wszystkim należy pamiętać, aby czyścić nie tylko szybę, ale również pióra wycieraczek. Jeżeli nie usuniemy gromadzącego się na gumie brudu, będzie on powodować stopniowe jej uszkadzanie. W okresie zimowym natomiast należy zwrócić wyjątkową uwagę, aby nie odrywać na siłę wycieraczek od zmrożonej szyby. Jeśli przymarzły, należy użyć odmrażacza do szyb i chwilę odczekać. Ponadto samo używanie wycieraczek na oblodzonej szybie, również może doprowadzić do uszkodzenia pióra. Warto kontrolować stan wycieraczek i jeśli przestaną spełniać swoją funkcję - wymienić je na nowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl