Opel Corsa EUkład Hamulcowy do Opel Corsa E. W ofercie posiadamy m.in. Tarcze/Bębny, Okładziny Cierne, Przewody/Linki. Zobacz również inne części do Opel Corsa E. Jeżeli potrzebujesz pomocy sprawdź jak dopasować części do Opla lub skontaktuj się z nami.

W poniższym dziale znajdziesz wszystkie części układu hamulcowego Opla Corsa E. Dysponujemy klockami, tarczami, szczękami, bębnami – i wieloma innymi elementami! Wszystkie, oferowane przez nas części są nowe i oryginalne. Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Czytaj dalej

Komplet klocków hamulcowych
Nowy, oryginalny komplet klocków hamulcowych Dla Corsa E ...
Komplet klocków hamulcowych
Cena:
582,39 zł
szt.
Komplet klocków hamulcowych
Nowy, oryginalny komplet klocków hamulcowych  Dla Corsa E ...
Komplet klocków hamulcowych
Cena:
551,47 zł
szt.
Korek zbiorniczka płynu hamulcowego
Nowy oryginalny korek zbiorniczka płynu hamulcowego Dla Corsy...
Korek zbiorniczka płynu hamulcowego
Cena:
136,31 zł
szt.
Przewód podciśnienia Corsa E
Nowy oryginalny przewód podciśnienia  Dla Corsy E  Dla...
Przewód podciśnienia Corsa E
Cena:
561,83 zł
szt.
Zbiornik pompy hamulcowej
Nowy oryginalny zbiornik płynu hamulcowego  Dla Corsy E...
Zbiornik pompy hamulcowej
Cena:
327,54 zł
szt.
Zestaw hamulcowy przedni Corsa E
Nowy, oryginalny przedni zestaw hamulcowy  Dla Corsa E Dla...
Zestaw hamulcowy przedni Corsa E
Cena:
1 343,93 zł
szt.
Zestaw hamulcowy przód Corsa E
Nowy, oryginalny zestaw tarcz+klocków  Dla Corsa E ...
Zestaw hamulcowy przód Corsa E
Cena:
1 470,02 zł
szt.
Zestaw hamulcowy tył Corsa E
Nowy, oryginalny zestaw hamulcowy tylny  Dla Corsa E Tylne...
Zestaw hamulcowy tył Corsa E
Cena:
1 154,11 zł
szt.

Układ hamulcowy Corsa E – wszystkie części

Niezależnie, czy poszukujesz pojedynczych elementów układu hamulcowego czy kompletów tarcz i klocków hamulcowych do Opla Corsa E – w naszej ofercie znajdziesz wszystkie, niezbędne elementy zamienne. Oferujemy m.in.:

  • tarcze i klocki hamulcowe na oś przednią
  • szczęki i bębny hamulcowe

W naszej ofercie znajdziesz również osłony linek hamulca ręcznego, osłony tarcz, samoregulatory, sprężyny powrotne do tylnego hamulca szczękowego, wiązki czujnika ABS, cylinderki hamulcowe i inne elementy. Chcesz mieć pewność, że wybrana część pasuje do Twojego wariantu i rocznika Opla Corsa E? Skontaktuj się z nami i podaj nam VIN swojego pojazdu lub, jeśli masz taką możliwość, numer części oryginalnej – na tej podstawie możemy określić, jakie elementy układu hamulcowego Opla Corsa E z naszej oferty będą pasowały do Twojego egzemplarza.

Sprawdź ofertę klocków hamulcowych do Opla Astra K

Tarcze i klocki Corsa E – jak często wymieniać?

W przybliżeniu można określić częstotliwość wymiany klocków hamulcowych. Jeśli jeździsz głównie po mieście, i co za tym idzie – często hamujesz – klocki wymieniać należy po każdych przejechanych 20-25 tys. km. W przypadku aut wykorzystywanych głównie do jazdy w trasie, po autostradach, gdzie hamuje się rzadziej, wymianę klocków należy przeprowadzać przeciętnie po każdych przejechanych 50 tys. km. Na żywotność klocków wpływają również inne czynniki, takie jak styl jazdy czy jakość samego elementu – oryginalne klocki hamulcowe są zdecydowanie wytrzymalsze, niż tanie zamienniki.

Ze względów bezpieczeństwa, powinno się regularnie kontrolować stan klocków – gdy rowek na ich okładzinie staje się niewidoczny, pora na wymianę. Na konieczność wymiany klocków na nowe wskazują również metaliczne odgłosy i piski podczas hamowania.

Tarcze hamulcowe są bardziej wytrzymałe, niż klocki – mogą "przeżyć" ich kilka kompletów. Najbardziej charakterystycznym objawem ich zużycia są drgania kierownicy podczas hamowania, a także pulsowanie pedału hamulca i niepokojące piski z okolic kół. Ważna zasada – przy wymianie tarcz, koniecznie należy wymienić również klocki hamulcowe, gdyż stare mogą porysować nowe tarcze. Jeśli więc tarcze hamulcowe w Twoim Oplu Corsa E wymagają wymiany, postaw na nasze komplety oryginalnych tarcz i klocków – żywotne, idealnie dopasowane i w korzystnych cenach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl