Opel Zafira BOczyszczanie szyb/reflektorów do Opel Zafira B. W ofercie posiadamy m.in. Wycieraczki szyby / ramiona wycieraczek, Silniczek wycieraczki, Spryskiwacz szyb/reflektorów. Zobacz również inne części do Opel Zafira B. Jeżeli potrzebujesz pomocy sprawdź jak dopasować części do Opla lub skontaktuj się z nami.

Wycieraczki szyby do Opla Zafiry

Opel Zafira to samochód typu minivan klasy kompaktowej produkowany przez niemiecką markę w latach 1999-2019. W ciągu dwudziestu lat pojawiły się trzy generacje tego modelu - Opel Zafira A, Opel Zafira B oraz Opel Zafira C. W naszej ofercie dostępne są oryginalne wycieraczki szyby do Opla Zafiry B. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze wycieraczek szyby bądź innych części - zapraszamy do kontaktu.

Pamiętaj, że wycieraczki samochodowe to elementy wyposażenia pojazdu, które są najbardziej narażone na eksploatację, a ich regularna wymiana jest niezwykle istotna. Częstą przyczyną, która sprawia, że trzeba pomyśleć o nowych wycieraczkach, jest zużycie piór wycieraczek. W sklepie DoOpla.pl proponujemy wycieraczki szyby do Opla Zafiry, które w prosty i szybki sposób wymienisz. Zużycie piór to niejedyny powód, przez który trzeba wymienić wycieraczkę. Zdarzają się sytuacje, w których dochodzi do przepalenia bezpiecznika bądź silniczka albo zaciera się mechanizm sterowania. W takim przypadku również najlepiej zaopatrzyć się w nowe wycieraczki szyby Opel Zafira.

Zobacz również:

Opcje przeglądania
pióra wycieraczek szyby przedniej opel zafira B
Nowy, oryginalny komplet wycieraczek przednich Dla Zafira B
pióra wycieraczek szyby przedniej opel zafira B
Cena:
284,36 zł
szt.
Zaślepka dyszy spryskiwacza Zafira B
Nowa, oryginalna zaślepka dyszy spryskiwacza reflektora Dla...
Zaślepka dyszy spryskiwacza Zafira B
Cena:
138,82 zł
szt.
zbiornik spryskiwacza szyby i reflektorów opel zafira b
Nowy oryginalny zbiorniczek spryskiwacza szyb i reflektorów do...
zbiornik spryskiwacza szyby i reflektorów opel zafira b
Cena:
329,12 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl